Nie każda chlorella to chlorella – tak poznasz oryginalną

Podczas przeprowadzonych badań uzyskano niepokojące wyniki i stwierdzono, że nawet znani producenci suplementów, w celu obniżenia kosztów produkcji dodają do chlorelli tanie wypełniacze, aby zdobyć większą liczbę klientów przez zastosowanie niższych cen.

Sprzedają, na przykład 500 mg tabletki chlorelli, a tabletka okazuje się połączeniem chlorelli i taniego wypełniacza wapnia.

Oznacza to, że w rzeczywistości płacisz (a następnie zażywasz) tanie wypełniacze z dodatkiem chlorelli zamiast 100% czystej chlorelli.

Najczęstszym wypełniaczem jest węglan wapnia – tani wypełniacz o białawym kolorze. W przypadku zastosowania właśnie takich „cięć” w chlorelli, widoczne są rozmazane plamy koloru białego i zielonego.

Tutaj mamy widoczny dowód (zdjęcie wykonane z dużym powiększeniem):

Chlorella porównanie

Kupuj rozważnie!

Niektóre chlorelle sprzedawane są z dodatkowymi wypełniaczami. To jest łatwe do uniknięcia. Czytaj skład i poszukaj czy nie znajduje się w nim węglan wapnia. Jeżeli tam jest to oznacza, że w Twojej chlorelli zastosowano „cięcia”.

Dla przypomnienia czystą, 100% chlorellę,  produkowaną bez żadnych „oszczędności” znajdziesz w sklepie: http://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-chlorella-naturalne-oczyszczenie-organizmu

Polecane produkty

Jedna opinia na temat “Nie każda chlorella to chlorella – tak poznasz oryginalną

  • 24 stycznia 2014 o 12:32
    Permalink

    Bardzo dziękuję za konkretny, treściwy artykuł. Nie raz spotkałam się z tabletkami w kropki, teraz wiem, że były to same zapychacze ! Teraz już wiem, jak poznać dobry, pełnowartościowy produkt.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *